Yardim Edin Lutfen

Nefesela

BASLARINDAYDI AMA ILGILENMIYORDU KENDISIDE HASTAYDI GÖZLERİ KIPKIRMIZIYDI SUTUDE YOKMUS BIR TANESI 1 AYLIK OLMADAN VEFAT ETTI :( DIGERINI DAYANAMADIM ALDIM EVE YAGMURDA KALMISTI VE HEP KAKASININ USTUNE YATIYORDU ANNESI SADECE KAYBOLUNCA ARIYOR VE OYUN OYNUYOLARDI.NEYSE BIZ ALALI 2. GUN OLDU YURUYOR ANCAK KAFASI VUCUDU HEP TITRIYOR ALMADAN ONCEDE TITRIYORDU.HER SEYDEN KORKUYOR BOYNUMDA YATMAK ISTIYOR YATIRIYORUMDA ANCAK ISHAL VE ASLA KAKASINI TUTAMIYOR TURUNCU RENK SIVI KAKA YAPIYOR.VETERINERE GÖTÜRDÜM 5 GUNLUK PRO PLAN DIET TOZ VERDI YAS MAMA VERDI KARISTIRIN YEDIRIN DEDI ANCAK YIYOR YEMESINE HEMEN GERI DISKILIYOR CK KORKUYORUM.INSALLAH KEDI OLMEZ.NE OLUR YARDIM EDIN ARTIK

1 CEVAP

aleynacamgoz

Başka bi veterinere götürmenizi öneriyorum, ishal dışın da belirtiler var mı iştahsızlık, ateş, halsizlik ve sürekli uyku hali gibi?