Aşağıdaki Köpek Safkan Mı Sizce Benekli Olması Kuşkuya Düşürdü

mbal55

aşağıdaki dogo köpeği safkan mıdır sizce benekli olması beni kuşkuya düşürdü

8 CEVAP

ikoral

Ne fark eder? Hepsi can değil mi?

ikoral

Irkına göre mi can beslicez?

Sudetina

Saf kan benekli olanları da var

mbal55

hayir tabiki sahibi var akrabam zaten kendisi sadece merak ettim kendisi safkan demisti ondan sordum

Sudetina

Saf kan benekli olanları da var sadece siyah beyazlar saftır

Ayse_naz_G

bence safkan dogolarda benek olabiliyor :)

guineapigela

Neden her cins soran veya safkan mi degilmi diyen kisiye abartili ve gereksiz tepki gosteriyorsunuz. Beyfendi merak etmis ki soruyor. Safkan mi arkadaslar degilse aticam demiyorki. Biladar onyargili olmayin lutfen ya..

LILI

SAFKAN