Arkadaşlar Merhaba Kedim Bademle 1 Haftalık Bir Karadeniz Turuna Çıkıyoruz Ve Badem Yolculuktan Çok

Eliyal

Arkadaşlar merhaba kedim bademle 1 haftalık bir karadeniz turuna çıkıyoruz ve badem yolculuktan çok korkuyor yolculuk boyunca ağlıyor ve korkuyor.hem yolculuk için hemde gittiğimiz yerlerde onuda yanımızda taşıyabilmemiz için önerebileceğiniz taşıma çantası önerilerinizi bekliyorum lütfen yardımcı olursanız memnun olurum.

5 CEVAP

felishuman

Evde kalsa daha iyi olur, birini bulsanız her gün mamasını suyunu tazeleyip tuvaletini temizlese biraz da oyun oynasa daha iyi olur kediniz için. Ama mecbursanız kullanacağınız çanta kedinize göre değişir. Yani etrafı izlemeyi seviyorsa daha açık bir çanta; çanta içinde korkuyorsa daha kapalı, kendini güvende hissedeceği bir çanta öneririm. İyi yolculuklar size şimdiden:)

felishuman

Burada denk gelmiştim armut.com’da kedi bakıcıları vs var bir göz atın derim.

Miividakyla

Yolculuktan korkuyorsa çok stres altında olacaktır ve orada bir evde kalmayacaksınız sanırım bırakabileceğiniz bir yer olmayacak yani yanınızda gezecek bu yüzden sakinleştirici de öneremem çünkü onları da sürekli ve uzun süreler için kullanmak sakıncalı bu sebepten ötürü ya tatilinizden vazgeçmenizi tavsiye ederim ya da ona evinizde arkadaşın söylediği gibi bakabilecek birini bulun.Ben kedilerimi veterinere götürürken bile çok kötü oluyorlar stres ve korkudan.Bence bunu kedinize yapmak istemezsiniz.Eğer ki çooook zorundaysanız üstünden küçük elinizi içeri sokabileceğiniz bir taşıma çantası öneririm ve mümkün mertebe dışarıdayken boxun üstünü örtün ki karanlık olup sakinleşsin ama şuana kadar hiç box kullanmadıysanız yolculuktan önce bunu ona alıştırın ki güvende hissedebilsin az da olsa.Umarım kediniz için doğru olan kararı verirsiniz.

Miividakyla

Yolculuktan korkuyorsa çok stres altında olacaktır ve orada bir evde kalmayacaksınız sanırım bırakabileceğiniz bir yer olmayacak yani yanınızda gezecek bu yüzden sakinleştirici de öneremem çünkü onları da sürekli ve uzun süreler için kullanmak sakıncalı bu sebepten ötürü ya tatilinizden vazgeçmenizi tavsiye ederim ya da ona evinizde arkadaşın söylediği gibi bakabilecek birini bulun.Ben kedilerimi veterinere götürürken bile çok kötü oluyorlar stres ve korkudan.Bence bunu kedinize yapmak istemezsiniz.Eğer ki çooook zorundaysanız üstünden küçük elinizi içeri sokabileceğiniz bir taşıma çantası öneririm ve mümkün mertebe dışarıdayken boxun üstünü örtün ki karanlık olup sakinleşsin ama şuana kadar hiç box kullanmadıysanız yolculuktan önce bunu ona alıştırın ki güvende hissedebilsin az da olsa.Umarım kediniz için doğru olan kararı verirsiniz.

Miividakyla

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/trixie-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-37x34x55cm-xs-s.html bahsettiğim box bunun gibi eğer bendeki ile aynıysa gayet dayanıklı öndeki yerden elinizi içeri sokabiliyorsunuz arkadaki kısma da mama/ödül maması gibi şeyler koyabileceğiniz küçük bir alan var.Biraz ötekilere göre pahalı ama senelerdir kullanıyorum ve aşırı memnunum bu yüzden verilen paraya değdiğini söyleyebilirim.