Yavru Köpek Titriyor

eylem97

5 aylık köpeğim biraz titriyor aşırı bi titremesi yok ama bazen titriyor nedeni nedir

6 CEVAP

eylem97

Aşıları da tam

Muzeyyennb

Yemesi içmesi normal mi? normal ise bir şeyden korkmuş olabilir. Psikolojik olabilir. En yakın veterinere götürün ne olur ne olmaz en azindan iciniz rahat eder.

eylem97

Evet yemesinde içmesinde sorun yok yatarken oluyor bu durum sürekli olmuyor en yakın zamanda götüreceğim

Sudetina

Bir şeyden korkmuş olabilir yer değişikliği olmuşsada olur

dksahmat

korkudan titriyordur yatarken bişeyden veya sizin ses tonunuzdan korktuysa onda kalıntı yapmıştır yatıcagı zaman gene aynısı olucagından korkuyordur oda titreme yapar . çözüm güven tazeleme yapın yatarken sevin aferim falan diyin öz güvenini yükseltin bikaç güne düzelir korkmayın gecici bi durum bu
ama aşısı eksikse yada baska bi hastalıga gençlik hastalıgına falan kapıldıysa oda titreme yapar ama o devamlı her yerde yapar
bu durum sadece yataken ise dediyim gibi korkmustur ama evde dısarda devamlı titriyorsa biran önce gösterin vet e hayvanı

sesten korkmuştur belki