Kedim Mama Yedikden Sonra Çıldırıyor

sonqkrall

Merhaba arkadaşlar kedime 8 saatde bir 3 öğün olarak mama veriyorum.Mamasını yedikden sonra 15 dakika yerinde durmuyor koltuklara tırmanıyor halılara tırnaklarını geçire geçire koşuyor kulaklarını dikiyor sevdirmiyor kaçıyor hemen maksimum 30 dk sonra yorulup ağzı açık dili dışarda hızlı hızlı nefes alıyor daha 4 aylık ama neden oluyor yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

Cathorn

oyun oyun oynuyor bizimki de öyle ağzını açmasıda yorulmasından kaynaklanıyor

Muzeyyennb

oyun oynuyordur. Yemek yediği icin mutlu oluyordur :D sorun edecek bir sey yok bence

Melisaruk

Bizim oğlanı gördüm sizde nedense :D 10 dk arayla yemeğe gidiyor. Enerjisini aldıktan sonra yerinde durmuyor. Taki yorulana kadar. Normal yani :D Mutlu mutlu takılıyor