Kedim Kayboldu, Lütfen Yardım Edin

kimnana

bir yavru kedim vardı. 1 haftalığına şehir dışına çıkacaktım, şişlide bir arkadaşıma emanet ettim. pazar günü götürdüm, salı günü bana balkondan kaçtığını söyledi. arka dükkandakiler görüp almışlar bebeğimi. oradan da bir müşteri maçka parkına bırakacağını söyleyip almış. Tasmalıydı. tasmalı olmasına rağmen parka bırakacağını söylemiş. bu nasıl bir insanlık? nerelere ilan verebilirim? nasıl ulaşabilirim ona? çok üzülüyorum, lütfen yardım edin

10 CEVAP

enverberk

kardeşim çok üzüldüm ya çok geçmis olsun insallah bulursun amin.. insatgramda çok takipcili sahiplendirme sayfasi var oraya atabilirsin

inşallah en kisa surede bulunur cok uzuldum

kimnana

teşekkürler, bulundu..

kimnana

instagram sayfalarının sadece bir kaçı paylaştı ilanımı. paylaşanlarında takipçilerinin çoğu görmedi bile

Elifmuzeyyen

Buldunuz mu yavruyu

Scot

İns bulursunuz gecmis olsun.

Derdedermanim

çok küçük çocuklar bulursa alıp götürürler biraz zor bulmak.Yeni bir kedi sahiplenin bulursanız arkadaş olurlar.

muezzagumus

Çok şükür sevindim. Tam güvenmediğiniz insanlara emanet etmeyin yavrunuzu..

Cldkgkcs

Gözünüz aydın çok sevindim gerçekten