Kedimi Tuvalete Nasıl Alıştırabilirim

arkadaşlar kedim mia 3 aylık kum eğitimi var fakat internette kedilerini alafıranga tuvalete alıştırabilen kişiler gördüm. bende alıştıabilirsem çok iyi olucak. nasıl alıştırabilirim ? bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi

9 CEVAP

MIRA

Bunun için eğitim setlerı var petshop veteriner veya internetten temin edebilirsin ama çok küçükse dikkat et derim klozete düşmesin benimki 5 aylıkken düşmüştü yanlışlıkla :)

MIRA

Klozet daha hijyenik alaturka onun açısından da hijyenik olmaz.

peki normal alaturka tuvalete alıştıramam mı ?

MIRA

Klozet daha hijyenik alaturka onun açısından da hijyenik olmaz.

Busetargu

Bunun için 2-3 yaşındaki çocukların kulandığı yumuşak oturak kabı almalısın ki tırnaklarını sokabilsin böyle onu 2-3 böyle alıştırın ondan sonra takıcağı çıkartın o zaman alışmış olur kendiliğinden öğrenir

Busetargu

Ben öyle yaptım

Busetargu

Kedimde var köpeğim de var kedi=2 köpek =4 köpeyi min resimleri profil resimde var

smhdmg

Yer tuvaleti ise kum dokerek baslayabilirsiniz ben oyle yapmistim.

Beyzabeggi

ona kumdan korkulacak bir şey olmadığını göster