Kedim

Merhaba iyi günler benim kedim dokuz aylık hiç yapmazdı ama dün akşam başladı devamlı ağlar gibi miyavliyor bugün de yere kendini sürtüp dönerek miyavlamaya başladı karnı mi ağrıyor diye düşündüm normalde fazla miyavlayan bir kedi değil ama şimdi aralıksız acı çeker gibi miyavliyor acaba nedeni ne olabilir

5 CEVAP

Melisaruk

Kısır mı? Kızgınlık döneminde olabilir mi ?

Bir yaşından sonra kisirlastiririm diye düşünmüştüm Şu an kısır değil ama hiç yapmadı bu zamana kadar böyle sürekli inler gibi bazen de ağlar gibi miyavliyor

Scot

Kizginlik donemine girmis bi an once es bulun bence

Kızgınlık dönemi başlamış olabilir. Kisirlastirirsaniz hastalıklardandan da korunmuş olur

Gul36

Belirtiler kızgınlığı gösteriyor. Zaman geçtikçe kızgınlık dönemlerinin şiddeti artacak. Bu yüzden 1 yaşından sonrasını beklemeyin kısırlaştırmak için. Aynı şeyi devamlı yaşamasın çocukcağız.