Migrostaki Mamalar

yasminackz

Suan tatildeyim migrosta dostluk maması adlı bir mama var ve köpek çoğunlukda gördüö ve alldım 1tl 50 krş gibi bir ücreti var zararı varmıdır varsa vermeyeceğim

3 CEVAP

Muzeyyennb

Market mamalari iyi değil. Ama durumunuz yok ve bunu sokak hayvanlarina vermek icin aldiysaniz verebilirsiniz bence :)

Mischka

Migrostaki dostluk mamasının kedi olanini almiștim ben bir defa denemem için, arkasinda içeriğindeki mamanın goody mama olduğu yazıyordu. Benim sokaktaki kediler yemedi, hiç biri ağzını sürmedi.

yasminackz

Evet sokakta köpek çok ve açlar lokanta önlerinde duruyorlar verdim yediler