Kedimin Tüyleri Sokak Kedisine Göre Uzun Mu?

paye_246

Daha 23 günlük annesi reddetti diğerlerine bakıyor buna bakmıyor ! Calico kedisi annesi de bunun gibi annesi baya uzun tuylu onun gibi olur mu sizce buyunce? Ben olmasını istiyorum!

7 CEVAP

Scot

Laflarida baska yerlere cekmeye bayiliyosunuz varya.kiz bakmammi diyor pisikolojinizmi bozuk sizin ya Allah allah.oyle olsun istiyorum diyor sadece.vucdani olmasa zaten annesi bakmadi diye alip eve getirmez yani.biraz dengeli konussaniz.(sadece bu soru için demiyorum genelde böyle tepki veriyorsunuz)

Cathorn

tüyleri kısa olsa bakmayacak mısınız yani?

Scot

Annesinde gordugu icin hosuna gitmis

gelincik-219

tüyleri uzun olucak gibi duruyor ama şimdi birşey söylemek için çok erken

Muzeyyennb

Öyle istiyorum böyle istiyorum... Daha ne istiyorsunuz?

ismailkucuk

Tuyleri uzar

paye_246

Sağolun bakılmazmı bu minnoşa melek bu