Kedi Kumu Önerisi

yesimdrsn

Merhaba Petlebi ailesi,
8,5 aylık erkek Scottich Fold kedim var. kendisi için neredeyse her kumu denedim. En son Proline Kristal Kedi kumunu aldım. temizlemesi, koku absorbesi ve dağılmaması beni tatmin etti fakat kedimin sağlığı açısından kristal kedi kumlarının sağlıksız olduğunu öğrendim ve tekrar kum arayaşına girdim. Bu konuda bana önerebileceğiniz marka var mıdır? Herkes gibi beklediğim özellikler , kokuyu absorbe etmesi, dağılmamasıdır. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

BanuYuzgec

Ben ever clean kulanıyorum koku ve dağılmama konusunda çok memnunum fakat maddi olarak zorlamaya başladığı için bu ay tigerino canada kumu deneyeceğim okuduğum yorumlara göre bu kumdan da memnun kalmış insanlar

Alisanokyay

Proline Bentonit parfümsüz kedi kumunu kullanıyorum. Gayet memnunum kokusu olmuyor ve diğer kumlar gibi kedilerin ayaklarında kalıp veya tuvaletteyken dışarı çıkma durumu o kadar söz konusu olmuyor. Bİ dene istersen ben şuan gayet memnunum.

deniz_berkan

everclean less trail kullanıyorum çok memnunum , baya bir çeşit denedim ama malesef ever clean kadar etkilisini görmedim evet pahalı ama karsılıgını veriyor

aradığınız kum ********* kedi kumu. *********.com dan gayet uyguna alabilirsiniz. ever clean ve sanicat gibi en iyi kumları denememe rağmen onlardan daha iyi. 10 kg 17 tl

**İtalik Yazı