Kendini Asla Sevdirmiyor!

Fbt90

3.5 aylık kedim kendini asla sevdirmiyor cok nazik sevmeme ragmen her dokunusumdan kaciyor nasıl sosyallestirim kendime alıstırım internetten baktım günde 10 dk belirli bir noktada tutun sevin elinizden yemek yedirin falan dediler elimden falan yiyor ama böyle sevince daha cok kaciyor saklanıyor ve yeni bizimle değil doğduğundan beri bakıyoruz...

4 CEVAP

deniz_berkan

Aynı şey benim kızımdada var iş yemek konusu olunca üstüme bile cıkıyor (yemek yerken) ama asla dokundurmuyor hemen kacıyor kendini geri çekiyor.. onun dısında ama nereye gitsem peşimde dokunma olunca malesef sevdirmiyor kendini herseyi denedim ama onunda karakteri bu diyip bıraktım artık...

Fbt90

@deniz_berkan yalnız değilmişim :D

deniz_berkan

Kesinlikle :))

Muzeyyennb

Huyu böyle ben de çok gördüm böyle kediler :)))))