Kedi Ve Lavanta Yağı

aleynacamgoz

Kedilerin lavanta yağına karşı bi zaafı olduğunu duymuştum çok sevdiklerini ve kedileri rahatlattığını, bu yüzden bende arada bi çok hafifçe tüylerinin üstüne sıkıyorum ve yattığı yere sıkıyorum daha uysallaşıyor ve mutlu oluyor resmen :) Kullandığım lavanta yağı % 100 organik içinde bi katkı maddesi vs yok ama tüylerine sıktığım da bazen yalayabiliyor sizce bu sorun olur mu?

1 CEVAP

pek bir fikrim yok açıkçası ama siz isterseniz işi riske atmayın :)