Kedime Mama Önerir Misiniz ?

Anket

felicia
(0 oy)
profine
(4 oy)
pro choice
(1 oy)
fox
(0 oy)
hiçbiri
(10 oy)
Toplam (15 oy)

merhaba, sokakta ölmek üzereyken bulduğum kedime proplan mama kullanıyordum ancak hem kedim artık çok sağlıklı hem de bazı maddi sıkıntılar içerisindeyiz. uygun ama sağlıksız olmayan bir mama tavsiyeniz var mıdır acaba ? felicia,profine,prochoice ve fox kedi mamalarından hangisi daha iyi ?

1 CEVAP

kiddobun

Nd az tahıllı alabilirsiniz onun dışında matisse markası çok öneriliyor.Genede siz kediniz için en iyi olanı araştırın.