Kedim Hamile Olabilir Mi??

Kedim tekir 1 buçuk yaşinda ve çok oyuncu yaramaz di fakat cok fazla kizginliğa giriyordu 2 haftada bir kizginliktaydi neredeyse daha sonra evden kaçti uç gun ortalikta gözükmedi geri geldiğindeyse sürekli uyuyordu mesela hep dışarı çıkmak isterken şimdi hic istemiyor sadece uyuyup mama yiyor birkaç hafta geçti kaçması üzerine şu an memeleri de kizardi buyudu eskiden hiç belirgin değildi pembeydi şimdi kırmızı ve buyuk oldular karnina baktığımda direkt gorebiliyorum memelerini eskiden oyun oynardi oyuncagini severdi şimdi oynamiyor oyuncagini gösteriyorum yatiyor gozunu açamıyor uykudan .. Mama çok fazla yemeye başladi gerçekten ayrica eskiden sevmeye çalışırken isirirdi şimdiyse yanindan ayrilamiyorum uyurken gidiyorum seviyorum daha sonra yanindan gidecekken ağlamaya başlıyor peşimden geliyor sürtünüyor şimdiye kizginliğa girmesi gerekirdi tekrardan ama girmedi.. ne oldu bu manyaga ..

3 CEVAP

ElifYormazz

hamile olabiilir

ebrar_aykut

Veteriner

aleyn

memeler büyümeye belirginleşme başladıysa muhtemelen hamiledir.