Yavru Kedi Yaralanır Mı ?

İki katlı evde kalıyoruz ve evde merdüven ve merdüvenin yanında boşluklar var teras tarzı kedi sahiplenmek istiyoruz ama korkumuz o boşluklara bi kedi girip 2. Katan direk ilk kata düşer sonuçta bilemez veya merdüvenlerde sıkıntı olur mu veya evde pencere açıkken atlar mı bu gibi korularımız var kediler için kedi sahipleri bilgilendirirse sevinir

2 CEVAP

ElifYormazz

evet bu durumların tedbirini almanız gerek heleki yavru kedilerin kemikleri çok yeni olduğu için zarar görecektir

ebrar_aykut

Evet