Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedi sahipleri

Mirayaslantas
Mirayaslantas

204


İki katlı evde kalıyoruz ve evde merdiven ve merdivenin yanında boşluklar var teras tarzı kedi sahiplenmek istiyoruz ama korkumuz o boşluklara bi kedi girip 2. Katan direk ilk kata düşer sonuçta bilemez veya merdivenlerde sıkıntı olur mu veya evde pencere açıkken atlar mı bu gibi korularımız var kediler için kedi sahipleri bilgilendirirse sevinir


5 Cevap

riuhole
riuhole

3182


Kedi yüksekmiş alçakmış dinlemez atlar/düşer. Bir sineğin peşine atlayabilir. Kızgınlık döneminde dişi kediler döner sürekli cam kenarında ya da balkonda durduğu sürede dönüp düşebilir. Erkek kedimin hobisidir uyuduğu koltuğun başlığından bile düşmek. Önlem almanız gerekir.


Mirayaslantas
Mirayaslantas

204


Nasıl bi önlem alınabilir ve ailem le yaşıyınca alıcam önlem ne gibi olmalı ? ( merdüvenden yuvarlanmasındanda korkuyorum veya 2. Katın penceresine ben yokken açabilirler ve ya o an kedi düşerse ailem bu konular da dikkatsiz )


friolera
friolera

848


merhaba, anlattiginiz alanlar tam olarak gozumde canlanmadi ama biz apartman dairesi icin camlara kedi teli, balkona da kedi filesi uyguladik, belki merdiven bosluklarinda kedi filesi isinize yarayabilir


Simademrci
Simademrci

117


Kedi teli ve kedi filesi uygulayabilirsiniz


cansulumos
cansulumos

1383


annemin evi 3katlı.. Mirkelam (scottish straight) çok çabuk alıştı ve herhangi bir düşme problemi yaşamadık..ama son anda kendini kurtarmasına çok şahit oldum ..


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
211 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor