İç Dış Parazit Reçete İçin Tc Kimlik Numarası İstendi Mi?

edy

yeni bi veterinere götürdük iç dış parazit yaptı ama şimdi benden tc kimlik numaramı istiyo reçete etmem gerekiyo diyo anlamadım

5 CEVAP

emrezrtrk

Belki vereceği ilaç eczaneden alınacağı için sizin üzerinize yazacaktır ilacı

Elifoo

Eğer yeni bir veterinerse gittiğiniz (yani ilk kez gidiyorsanız) işlem yapabilmek için kayıt açmaları gerekiyor. Bunun için de sahibinin yani sizin tc. Kimlik numarasına ihtiyacı var. Gayet prosedür gereği yapılan bir işlem tedirgin olmanıza gerek yok :)

edy

zaten yapıldı ama ilaçlar

edy

teşekkür ederim önceki veterinerimiz böyle bişey istememişti ondan:)

Elifoo

İstemediyse bi sıkıntı vardır zaten iyi olmuş değiştirdiğiniz :)