Arkadaşlar 12 Gün Önce Lusiyi Sahiplendim

gkaratosun

Annesi çok fazla yavruladigi için ve sahibinin bakamiyacagini öğrendiğim için kuzenim aracılığı ile Lusiyi bir anda sahiplendik veterinere gittik iç dış parazit yapılırken hangi ırktan olabileceğini sorduk ve golden olabilir dedi aranızda bilgisi olan varsa buraya annesinin de fotoğrafını koyuyorum annesi kesinlikle golden a benzemiyor bir yardımci olur musunuz

2 CEVAP

deniz_berkan

fotograftan çok zor anlaşılıyor cok küçük kareler ama görebildiğim kadarıyla anne bana labrador kırması gibi geldi burun ve kulak şeklinden ötürü.

Muzeyyennb

Sanki golden gibi ama labrador gibi de. Pek bilemedim