Sahile Gidiyoruz Kedimi De Yanıma Alsam Onun İçin İyi Mi Olur Kötü Mü?

Jellybean

Denize gideceğiz günübirlik kedim evde yalnız kalmayı hiç sevmiyor akşama kadar da yokuz. Yanımda götürmekten de korkuyorum açıkçası ama evde tek kalmasına da gönlüm razı gelmiyor. Ne yapmalıyım sizce?

2 CEVAP

Balimbesiktas

deniz kenarında o sıcakta kediniz nerede duracak ? çıkartamazsınız, kafesinde de bayılır kalır... götürmeseniz daha iyi bence.

Götürenleri gördüm hatta suyu seven kedisini denize sokanını da gördüm. Ama sadece 1 gün ise evde bırakmak daha iyi.