Kızımın Tıraşında Anestezi Kullanmalı Mıyım?

semakulan

kızımı barınaktan sahiplendim geldiğinde bakımsızlıktan tüyleri keçe olmuştu düzeldi ama çok tüy döküyor veteriner tıraş gerekli dedi tüyleri uzun ben anestezi kullandırmak istemiyorum ama zaten herşeyden korkuyor veterinerde daha fazla ürkütmeyelim dedi ne yapmalıyım?

3 CEVAP

rabia423

anestezi yapılsın yoksa söylediğinize göre çok korkakmış anı bir hareket yapıp kendini yaralaya bilir

kemall

bence anestezi kullandıırmayın. bir süre daha bekleyin köpeğiniz üzerinde travmaları biraz atıp size alışsın ondan sonra traş ettirin.

semakulan

bana aşırı bağlandı bende anestezi yaptırmak istemiyorum 2 ay önce zaten kısırlaştırıldı bir sene içinde ikinci anestezi çok tehlikeli veterinerle de konuşmayı düşünüyorum