Ciftlesmeyle İlgili Bilgisi Olan Birisi Yardim Edebilir Mi

Bugun 2. Gun kedilerim birbirine tısliyordu ama bugun tislamayi biraktilar disi kedi istiyor ama erkek kedi takmiyor gibi kizan olmayabilir mi

2 CEVAP

Heiter

İlk seferinde yüz vermeyebilir. Bizim oğlan olgunluğa ulaşmış olmasına rağmen, dişi kedimizin çiftleşme çağrısına cevap vermemişti ilk kızışma döneminde. İkincide çiftleşmişlerdi. (Not: Erkek ve dişi kedilerimiz küçüklükten beri birlikte olan ve dolayısıyla birbirini tanıyan kedilerdi.)

Tesekkur ederimm