Acill

AyseBerraAydin

Kedim evin içinde kayboldu iki avuç kadar bir şey zaten her yere baktım çok küçük zıplayamaz dışarı kaçmıştır falan demeyin. Camlar da açık değil zaten. 45 dakşka oldu evde iki kişi arıyoruz heryere baktık meğersem evimizde böyle yerler varmış bile dedim ama kediyi bulamadım yardımcı olun ACİL...

9 CEVAP

Elifoo

Bulabildiniz mi bebişi

Gul36

Biz de küçükken evin içinde kaybetmiştik, çok korktuk hatta dışarı kaçtı diye. Ama üst üste koyulmuş iki taburenin arasına saklandığını gördük sonradan. :D Evinizde böyle yerler varsa bir daha bakın bulamadıysanız.

Elifoo

Ah yavrum! İyi ki bir şey olmamış

AyseBerraAydin

Mama kabı hışırtısı falan filan daha öğrenmedi. Ayrıca kaybolduğu yerde uyuyakaldığını düşünüyorum...

dilaykablan

Geçen gün bizde de aynısı oldu 1 saat aradık hatta kendimizden şüphe ettik kaçtı mı acaba diye dışarıyı bile aradık ama en son ortaya çıktı. O nedenle, kaçmadığından eminseniz kendi haline bırakın, canı isteyince çıkacaktır.

AyseBerraAydin

Teşekkürler sizin de aynı durumu yaşamanız rahatlattı beni.

AyseBerraAydin

Bulamadık hala arıyoruz yok köşe bucak her yere baktık hala arıyoruz çok üzgünüm kaçmış olabilir mi acaba offf

AyseBerraAydin

Çok şükür bulduk :) Bulaşık makinesi çalışıyor diye bakamamıştık arkasına. Meğersem oradaymış haylaz makineyi çekince fırladı arkasından :) Miniminnacık alev alev sıcak olan yerde 2,5 saat uyuması da şaşırtıcı açıkçası :/

AyseBerraAydin

Çok şükür :)