Ot Yemesi

Goksu95

Merhaba kedim az önce kustu birkaç gün önceden ot yiyordu şimdi yine başladı böyle nadirde olsa yapıyor özellikle yazın sebebi ne olabilir.

3 CEVAP

Elifoo

Eğer tüy yumağı varsa midesinde kendini kusturabilmek için yiyordur. Veterinerinizin önerdiği bir maltı kullanmanızı öneririm. Ama benim söylediğim şey bir ihtimal. Dolayısıyla durumu detaylıca veterinere anlatıp ona göre bir yol izlemelisiniz

Ot kusturuyor ama malt dışkı yoluyla tüyleri atmasını sağlıyor. Benim kedim de sarı sarı kusunca macun aldım artık kusmuyor

Goksu95

Maltı hep veriyordum da şu son 2aydır veremiyorum 1 ay öncede tıraş olmuştu bende tüyden şüphelendim ilk tabi .s