Brtish Long Hair 2 Aylik Kedim Hic Bir Sey Yemiyor

Sedaegeths

Bu cinsi dun aldim ve annesinin yanindan ayirip verdiler bana kedi zaten orda bile kendisinin digerlerinden cekingen oldugunu belli ediyordu iki aylik kedi alali iki gun oldu bana alisma sureci ne kadar olabilir kendimi nasil sevdiririm hic bir fikrim yok bu konuda lutfen yardimci olun en buyuk sorun ise dunden beri agzina su dahi almadi yas mama yumurta haslamasi sut odul mamasi su hepsini bir yere koydum ama ne yedi ne icti zorladim bile ama cok inatci napmam gerek bilmiyorum bide arada ard arda surekli miyavliyo ne anlama geliyo bilmiyorum lutfen yardimci olun

5 CEVAP

Scot

1 hafta surer alışması.sakin sakin konuşup sevin 3surekli.mama kabını elinize elıp hafif sallayın o sesi duyunca geliyorlar.salladıktan sonra siz cıkın ama cekindiği için gelmez.tedirgin oldugu için miyavlar.annesini arar.dğzeliyor ama.bence ilk etapta sadece mama koyun ona bi alışssın.

Scot

Yrmeğide alışmadığı ortam olduğu için yemiyor bence

zhrsntrkl

Merhabalar,size ve ortama alışması en az 3-4 gün alacaktır. Siz mama kabına yeteri kadar mama koyun ve bırakın,o acıktığı zaman yiyecektir..

Derdedermanim

Normal ilk gün yemez zaten.

Derdedermanim

Ben suyu şırıngayla ağzına azar azar veriyorum bu gibi durumlarda ama korkmayın yiyicek emin olun.