En Çok Pati

Scot

Ya bu yarışmada birinci olmak için özel bişey yapmakmı gerekiyor arkadaș

14 CEVAP

Scot

Cok tesekkur ederim.

sophiee

Evet gayet tabii oluyor. Vatandaş işi çözmüş. Canlı örneğimiz de mevcut. Her hafta yeni bir pet ekliyor. Zira kurallarda aynı kişi demiyor aynı pet üst üste birinci olamaz yazıyor.

AyseBerraAydin

En güzel fotoğrafınızı koyun en çok pati alan kazanıyor sonuçta. Oylama yöntemiyle yani. Biz de hiç kazanamadık. Şansınızı tekrar tekrar deneyin.

AyseBerraAydin

Aynen öyle. Bu arada kediniz çok tatlı maşallah :3 Tüyü kadar ömrü olsun

Scot

İnsallah

Scot

  1. Oldugunda 50 tl hediye ceki veriliyor bende mama almak istiyroum o yuzden kazansam sevinirim

Scot

Yazik bana

Scot

Kac haftadir ugrasiyorum ama.farkli resim cekmek gerekiyor demekki.neyse nasip

Scot

Peki bi kisi iki uc hafta ust uste birinci olabiliyormu

Balimbesiktas

birinci olunduğunda ne oluyor ?

Scot

Ayyyy herkese çokkkk çokkkk tesekkurr ederim popüler kısmında 3.sıradayız çok saolun

yusufSahbaz

Yönlendiriyormuş gibi olmasın ama bariz gözlemlediğim bir kullanıcı fake hesap açıp, fake hesaptan bir iki soruya cevap verip kendi patisini beğeniyor(ki kendi patiside değil bence internetten bulup pati ekliyor duvarına da yazdım kendisinin) ve kendini birince yapmaya çalışıyor başardı da galiba hatırlamıyorum

Scot

Sorularada cevap veriyor yani.gmailsiz hesap acilmiyor.o kadar cok gmaili nerden buliyor acaba

Scot

Biz kac haftadir ugrasiyoruz.tabi yapan vardir bencede