Kedim Düştü Acil

kedim akşam balkona çıkmış ve 1.kattan aşağı düşmüş kaybolmadan bukdum onu ama bulduğumda burnu kanıyordu ve burnundan kan püskürtüuo yemek verdim yiyo şuan ama baya korkmuştu veyerinerimi aradım açmadı bir ley olurnu şimdide uyuyo

6 CEVAP

AyseBerraAydin

Hemen bir veterinere götürün, 1. Kat oldukça yüksek imkânınız yoksa başka veterinerleri arayıp bilgi alın kedinizin burnuyla ilgili.

başka veteriner nunarası verebilirmiisniz

AyseBerraAydin

İstanbul'da iseniz yardımcı olurum Avrupa yakasında. Başka şehirde iseniz örneğin İzmir, Buca internete "İzmir/Buca veteriner falan yazarsanız çıkacaktır.

zhrsntrkl

Merhabalar,hemen bir veteriner ile iletişime geçmelisiniz böylesi durumlarda iç kanamadan şüphelenilebiliyor..

Derdedermanim

Betonamı düştü zeminde ne var?

Elifmuzeyyen

Kediniz iyi mi