Kedim Agladimi

Scot

Kediler aglarmi?girmemesi gereken bir oda var kapisi kapali ve ben o odadayken aglar gibi bagirdi cikip baktim gozleri islak islak.acaba agladimi anliyamafim

4 CEVAP

deniz_berkan

hayır kediler göz yaşı ile ağlamaz üzgün olduklarını miyavlayarak belirtirler .

Scot

Himm bende sasirdim gorunce.gozleri akmis demekki.tesekkur eserim

zhrsntrkl

Merhabalar,kediler bir odaya girmesine izin vermediğiniz halde odanın kapısının önünde öylece oturur ve uzun uzun miyavlarlar onların ağlaması böyledir. Miyavlayarak ağlarlar fakat gözlerinden yaş gelmez...

Scot

Merak ettim.