Kedim Çok Agresif

Damlamiaaaa

Kedim küçüklüğünden beri hep sinirli hep saldırgan bu sıralar daha çok arttı elim hep kan içinde ne yapıcam bilmiyorum kedim 1 yaşında bu arada. Bu soruyu defalarca sordum ama pek yanıt alamadım kendi haline bırakın diyen oldu kendi halini biraksam daha kotu oluyor gelsem de isirsam saldirsam diye bakıyor öyle bir sinir ki bu. Lütfen kedisi böyle olan onu eski haline getiren varmı veterenir yardımxi olur mu bana ?

4 CEVAP

Heiter

Jackson Galaxy'nin "My Cat from Hell" adlı bir TV programı vardı Animal Planet'te. Bölümlerini YouTube'da bulabilirsiniz fakat Türkçe altyazı desteği var mı emin değilim. Onun önerdiği çözümlerde umut var bence. Denemekten zarar gelmez.

felishuman

Veteriner en fazla sakinleştirici ilaç vererek yardımcı olabilir bence o da kedinizin sağlığı açısından tehlikeli. Evcil hayvan psikologları var onları bir araştırın ya da burda birkaç kişinin önerdiği videolar vardı soruyu görürlerse yardımcı olurlar, ben hatırlamıyorum çünkü:/ Kolay gelsin şimdiden

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim :)

deniz_berkan

Heiter a kesinlikle katılıyorum bu adamın videoları bir cok konuda yardımcı olabiliyor , Teo ya elimi ısırmamasını bu adam sayesinde bıraktırdım :)