Yavru Kediyi Evde Tek Bırakabilir Miyim

Senabarannn

Kedim 1.5 aylık ve çalışmam gerekiyor evde yanlız kalmasında bi problem olu mu

8 CEVAP

cansulumos

Merhabalar,
benim kızım da evde yalnız kalıyor hemen hemen 1 aylıktan beri hiç bir sıkıntı olmadı bizler için :) ve kendisi için

Merhaba, benim kızımda 2 aylıkken geldi getirdiğim günün ertesi günü yalnız bırakmak zorunda kaldım çalıştığım için ama tüm gün ağlamış :( Daha sonra alıştı şuan tek kalıyor hatta tüm gün yatıp akşamları coşuyor hiç yerinde durmuyor gayette mutlu :)

septikbaykus

Şahsen ben kıyamazdım

Senabarannn

İçim rahatladı sağolun ben de alışsın diye 2 gün kalacağım onunla sonra yanlız kalacak inşallah bi sıkıntı olmaz

denizcapa

tehlike olabilecek eşya ve ekipmanlardan uzak bir mekanda, olası ise peluş bi kaç oyuncak bulunduğu halde ve evde kendinizin bile yapabileceği bir yuva da bırakarak zorunluluğunuzu yerine getirebilirsiniz.. zaman içerisinde alışıyorlarkolay kedi yuvası yapımı

deniz_berkan

ben kedilerimin ilk eve gelişinde 1 hafta izine cıkmıstım (ikisi içinde )yalnızlık çekmesinler eve alışsınlar adapte olsunlar diye sonrasında sıkıntı olmuyor .

Sudetina

Üstüne düşüreceği kıracagi eşyaları kaldırırsanız daha güvenli olur

Sudetina

Üstüne düşüreceği kıracagi eşyaları kaldırırsanız daha güvenli olur