Kedik Hiçbirsey Yememeye Başladi

Sercios

Dişi kedim zaten az mama yiyordu kızgınlığa girince hiçbirse yememeye başladi acaba sorun nedir düzelir

6 CEVAP

Turkanasy

Bir kaç gün bekle düzelmezse veterinere götürürsün.

Turkanasy

Ya da kucuk bir şırınga ile ağzına süt ve su sık yavaşça istersen...

Sercios

İştahini açar mı ki

Muzeyyennb

Veterinere gösterin bence

Derdedermanim

Kızgınlığa girdiği için demişsiniz zaten;gündüz değilde akşam serinliğinde illa bir şeyler yiyordur.Kısırlaştırın yada çifleştirin tabi kısırlaştırmak için kızgınlığın geçmesi lazım.Ayrıca ciddi ciddi hiç bir şey yememe durumu uzarsa kızgınlıktan öte bir durumda olabilir.

Sercios

Kızgınliktaydi bizde eve damat aldik damat 3 gundur bizde ama yinede veterinere goturmem lazim mi cunku kedim 2.5 kiloydu ama şimdi en az 500 gram vermiştir