Kedim Hiçbirsey Yememeye Başladi

Sercios

Kedim çok az yemek yiyordu kızgınlıkta eş bulmaya karar verdik ve eş gelincede nerdeyse hiç birsey yememeye basladi

12 CEVAP

Sercios

Advance kullaniyoruz

Sercios

1.2 yaşinda ve biz kedimizi çiftlestirmek için yanina eş almiştik ondan beridiir hic yemiyor

Sercios

Ödül mamasini bile yemiyor

betulyasar

Eş olarak eve tanımadığı yeni bir kedi aldınız sanırım kızgınlık döneminde zaten kediler sinirli ve asabi olurlar kendi alanına yabancı bir kedi geldiği için streste eklenmiş olabilir bu duruma hırlaşmıyorlarsa yanlarına oturun ikisininde oyunlar oynamaya çalışın balık ve ya tavuk yapıp ikisinide karşınıza alıp bi birine bi birine yedirebilirsiniz zaman geçtikçe aynı evi paylaşmayı öğreneceklerdir.

SudeBulut15

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Marka değiştirmeyi deneyin birde belki başka bir mamayı yer

SudeBulut15

Acana veya N&D yi deneyin birde. Umarım yer.

SudeBulut15

Birde, kediniz kaç aylık veya kaç yaşında?

Bilgeylmz

Belki eşini ozlemiştir... eger su bile icmiyorsa şırınganın icine yaş mamasının jelini koyup agzına verebilirsiniz. Ben kedimi alışırdım. Eger uzun bir sure bir sey yiyip icmezse şırınga ile ağzına tepiyorum:)

Sercios

Eşi hala bu evde

cngzhnhh

Yaz aylari da etken

gamzeuzunlar

Bu çok normal. Çiftleşme bitince yemeye başlar. Aynı durum bizde de var.

Derdedermanim

arada mama değişikliği yapın aynı mamanın başka çeşidini alabilirsiniz hatta durumunuz uygunsa tahılsız mamaya geçebilirsiniz yeni mama mutlaka dikkatlerini çekiyor benim kedilerim çifleşme dönemlerindede eşleri varkende yiyorlar.