Kedimin Dudağında Bişey Çıktı

nyssa

Arkadaşlar merhaba;
kedimin dudağında sivilce uçuk gibi beyaz birşey çıktı,pilastik kap kullanmıyorum çelik ve porselen,,bu konuda tecrubesi olan var mı acaba

4 CEVAP

aleyn

banyo lavabo giderlerinden su içmek yahut kimyasalla temizlenen yerleri yalamak, halılara ve diğer ev eşyalarına ağzını sürmek gibi şeyler bu tür uçuk ya da yaralara yol açabiliyor bizde de zaman zaman oluyor veteriner vedavetin dentavedin ürününü önermişti ondan kullanıyoruz oldugunda 2 gunde geçiriyor. ilaç değil bitkisel bi destek oldugundan tavsiye ediyorum ben de.

nyssa

bilen yok mu:(

Derdedermanim

dudişini yesinler :) önemli bir şey değil gibi geldi bana bizdede çıkıyor ufak tefek immün istemle alakalıdır sanırım vitamin desteği yeter diye düşünüyorum.

Merhabalar, bu rahatsızlığın sebebi bulundu mu? Benim kedimde de aynısı çıktı ağzında.