Köpeğimin Cinsi Nedir Pitbull Diyolar Ama

burhanbal

Köpeğimin cinsi nedir annesi pitbull babası belli değil bilinmiyor

9 CEVAP

Derdedermanim

pitbull değil bence ama çok sevimli.

Derdedermanim

aldığınız yere sorsaydınız eğer sokaktan aldıysanız pitbull olma ihtimali % 1 bence.

burhanbal

Orası öyle zaten hem yaramaz hem sevimli :)

Derdedermanim

sokaktan aldıysanız pitbull olma ihtimali % 1 bence.

burhanbal

Aldığım yer annesi pitbull sahiplendim babası av köpeği diyorlar annesini gördüm ama babasını göremedim

YasaYasa

Çok sevimli bir kırma pitbul geni var çünkü belli

Muzeyyennb

Kırma sanirim. Ama hic pittbul gibi değil

Miividakyla

Pitbull ve dalmaçyalı kırması gibi geldi bana ama emin değilim cinsler benim için çok önemsiz olduğu için :)

SudeBulut15

Ağız ve çene yapısı , labrador a benziyor. Vücut yapısı pitbull a