Kedi Ödül Mamalarından Kullananlar Yardımcı Olabilir Mi Acaba?

suleshn

Arkadaşlar merhaba. Kedim ödül mamalarına bayılıyor. Her sabah bunun için kucağıma atlıyor resmen. Ben de çok nadir vermeye çalışıyorum. Kullanan varsa eğer ne kadar sıklıkla verilmesini tavsiye ediyorsunuz veya kullandığınızda bir zararını gören oldu mu aranızda? Hangi markayı önerirsiniz yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

Balimbesiktas

gimcat - macun olarak ,malt ve vitaminlerini vermeyi tercih ediyorum. her sabah ve akşam toplamda 1-2cm vermek gerekiyormuş. önerebilirim.

zuhall

orijen- freeze dried cat treats

suleshn

Teşekkür ederim ürünleri deneyeceğim