Kedim Kızgınlıkta Ama Çiftleşmiyor?

thorcat

Merhaba erkek kedim günlerdir kızgınlıkta ona dişi bulup getirdim şimdi de istemiyor sürekli miyavlıyor sinirledi dişi de korkup istemiyor ne yapmam lazım?

1 CEVAP

Heiter

İlk başlarda normaldir. Ona biraz zaman tanıyın. Hele bir de yabancı bir kediyle bir araya geldiyse, önce tanışma evresini atlatması lazım. Başka sorularda da söylüyorum sürekli (tekrar olacak ama) bizim küçüklükten beri beraber büyüyen kedilerimiz bile ilk kızışmada çiftleşmedi. Yani ikisi de olgundu fakay erkek kedimiz, dişinin çağrısına cevap vermedi.
Eğer durum çok ciddi ise (saldırmalar vs söz konusuysa) başka bir eş bulmanızı tavsiye ederim.