Kedim Garip Davranmaya Başladı

gofretx

Kedim hep uyuyor , önceden bizimle oyun oynardı ama su aralar hep uyuyor ayrıca kendini eskisi kadar sevdirtmiyor . Hep yalnız durmaya başladı . Neden olabilir ?

5 CEVAP

kiddobun

Büyümeye başladığından olabilir.

gofretx

Şuan 3 aylık

Derdedermanim

bunaltıyorsanız aşırı sevgiye maruz bırakıyorsanız ben buna elmayra sendromu diyorum :) kaçar bven bile kaçarım ne öyle vıcık vıcık :D
Onun haricinde havalar çok sıcak gündüz uyuması normal.

gofretx

Yani aslında pek fazla sıkmıyoruz çünkü öyle sinir oluyor onun dışında kendisi genelde sevdirirdi ama şu aralar sevdirmiyo

Derdedermanim

Olur kediler eserli hayvanlar hergün farklı davranabilir takılmayın.