Yavru Kedime Yaş Mama Vermeye Başladım Acayip Koku Yapmaya Ve Saldırganlaşmaya Başladı Neden ?

Ececortuk

Yarım yarım verdim ve dolapta kaldı bu gün tekrar verdikten sonra çok huzursuzlandı ve kokmaya başladı ağzı kapanmadığından dolayı açık olarak bekledi mama bozulmuş olabilirmi

3 CEVAP

Derdedermanim

yaş mamayı 85 gramlıktan fazla almayın,kitten alın rasgele marka almayın,açtıktan bitmez ise buzdolabı poşetine koyup buzdolabında en fazla bir gün(24 saat) bekletin bitmez ise atın.

Derdedermanim

Saldırganlaşmaz bu sizin algınız.

zhrsntrkl

Merhabalar,ben kedime yaş mama vermiyorum yaş mamalarda katkı olabiliyor çünkü...Ton balığının yağını iyice süzüp veriyorum afiyetle yiyor. Şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım siz de bir deneyin isterseniz.