Hangi Mama

ahmetiri

Merhaba

1 Yasinda Disi Scottish Fold Kedim Var Kucuklugunden Beri Proplan Mama Kullandim Yetiskin Mamaya Gecisme Markada Degistirmeyi Dusunuyorum N&D Almayı Dusunuyorum Fakat Birkac Mama Ceşidi Arasinda Kaldım Hangisini Almaliyim Sizce

12 CEVAP

Balimbesiktas

Tahilsiz olmasi ilk sartiniz olsun bence. N&d'nin kuzu ve narlısını kullanıyoruz.

Muzeyyennb

Aslında hepsi iyi. Bunu kedinizin damak tadina göre yapmanizi tavsiye ederim

ahmetiri

Simdiye Kadar Tavuklu Harici Kuru Mama Vermedim Yaş Mamada Hangi Cesit Versem Severek Yiyor Kuru Mamada Hangisini Seceyim Karar Veremedim

ahmetiri

Tüy Sağlığına Iyi Geliyor Diye Balıklı Mama Tercih Edecektim Ama Kuzu Ve Narli Olanada Bakayım Ozaman

Muzeyyennb

Evet kuzulu olabilir :)

Derdedermanim

ben balıklı tahılsız kullanıyorum memnunum.

zhrsntrkl

Markası N&D olduğu sürece sıkıntı olmaz. Kedinizin damak zevkine göre seçebilirsiniz...

ahmetiri

N&D Pumpkin Ringa Balıklı Bal Kabaklı ve Portakallı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,5kg

Bu mamaya karar verdik bakalim sever umarim

Derdedermanim

o kısırlaştırılmış kediler için değil dimi?

ahmetiri

Kısırlastirilmis kedi icindir diye bi yazi gormedim ama öyleyse baska ceside bakayim Ozaman

ahmetiri

Hep Tavuklu Mama Yedirdim Ilk Defa Fsrkli Cesit Alayim Dedim O Yuzden Kararsizim Hangisini Sever Yermi Bilemedim N&D nin Tavuklu Mamasinamj Devam Etsem Acaba Tuy Dokulme Sorunumuz Var Balikli Mama iyi Gelir Dediler O Yuzden Baliklardan Bakiyorum Hep

Derdedermanim

öyle hatırladım nedense.İyi bakında hata olmasın.