Koku Yapmayan Kedi Kumu Önerisi

Gdeniz

merhaba. Koku yapmayan kedi kumu önerilerinizi bekliyorum. Bentysandy beyaz sabun kokulu kum kullanıyorum,hergün temizleyip,her hafta kumu komple değiştirmeme rağmen,kokusu tahammül edilemez halde... topaklaşması iyi ve koku yapmayan kum önerilerinizi bekliyorum

29 CEVAP

Gdeniz

Evimde 2 tane airwick var. Biri kumun olduğu yerin hemen üstünde,diğeri de antrede. Temizlik konusunda da zaren nerdeyse uç noktadayım,temizliğimi ihmal etmem. Ama kedinin kumunu komple bile değiltirsem ertesi gün hemen koku oluşmaya başlıyo. Every clean için hangi kumunu öneriyorsunuz?

deniz_berkan

dipnot eklemek istiyorum bu arada ek bir öneri; oda spreylerini cok fazla kedilere yakın yerlerde bulundurmayın bu konuda hassas olabiliyorlar .

ebruoglll

marsilya kokulu olanlar gerçekten çok iyi ben pro line markasını kullanıyorum

deniz_berkan

ever clean less trail . bende de 2 kedi var patilere yapısmıyor hergün temizlediğim taktirde asla koku olmuyor evde :)

cansulumos

ever clean less trail kullanıyorum bende .. oda da sürekli 9dk da bir pıslayan bir airwick :)

ElifYormazz

vancat kullanıyorum gayet iyi sadece tozutuyor

betulaltundal

Benim merak ettiğim şey de everclean kullanan arkadaşlar 6 lt kum bir kediye ne kadar süre dayanıyor acaba

felishuman

Ever Clean maalesef çok pahalı :( Ben öğrenciyim alamıyorum mesela şuan. Vancat Lavanta kokulu olanı kullandım kötü koku olayı olmadı önerebilirim

cemcelik65

Sevgili kedi dostları yeni bir kedi kumu çıktı ve denedim feles diye bir marka veterinerim önerdi çünkü gerçekten astım hastası bir kedim var.Toz sıfır bu çok ciddi avantaj benim için, çok hafif bir kum, çok hızlı topaklanıyor, ve herşeyden önemlisi , iddaa ettikleri gibi denedim, beş gün kabımı hiç temizlemedim inanın hiç koku yok denemenizi tavsiye ederim.

Scot

Eczaci basi pisipisi.everclean

Derdedermanim

everyclean

zhrsntrkl

Merhabalar,şu ana kadar denediklerimin hepsi koku yapıyor ve rahatsızlık veriyor fakat Everyclean markasına geçiş yaptım bu markada koku diğerlerine göre daha az.

Derdedermanim

Bence bu problemi oda esansları kullanarak azaltın zaman zamanda febres sıkın sık sık temizlik yapın ben öyle yapıyorum.

Minikbella

Tavsiyem sanicat beyaz sabunlu olan hem iyi toplanır ve diskinin ve idrarın etrafını sarar hem de koku yaymaz ayrıca çok da pahalı deildir

nraydnnn

Bu konuda en iyi marka kesinlikle everclean