Köpek Irkı Önerir Misiniz?

Eco03

Apartmanda besleyebileceğim bakımı zor olmayan sadık sahiplenen korumacı oynamayı seven az tüy döken orta veya biraz büyük köpek ırkı söyleyebilir misiniz? Sahipleneceğim köpeğin mağdur olmasını istemiyorum.

7 CEVAP

Ayse_naz_G

boxer olabilir :)

Ayse_naz_G

Dachshund (sosis köpek) olabilir siz orta veya büyük demişsiniz ama bunun boyu biraz kısa :d

Heathcliff

Alman Çoban,Boxer,Malinois isteklerinize uygun ırklardır fakat hepsi enerjisi yüksek ırklar olduğundan günde en az 1,5-2 saat yürüyüşü aksatmamalısınız.Bira daha enerjisi düşük orta ırk ama eğitimi konusunda kafa patlatırım derseniz Shar Pei de önerebilirim.

laidylinda

ben beagle ı önerebilirim.beagle lar Çocuklara karşı çok hoşgörülü bir köpektir. İyi bir ev arkadaşıdır. Diğer köpek türleriyle iyi geçinir. Saldırgan değildir.

guineapigela

Pug, great dane, labrador, golden , shih tuzu, shihuhauha, vs..

berkayyah

Sibirya kurdu öneririm oyuncul ve koruyucu sadık bir köpek

Amon

Boxer öneririm. Yalnız çok oyuncu köpekler diye biliyorum. İlgi ister, güzel yürüyüşler ister. Tüyleri kısadır o açıdan minimum sorununuz olur. Horlama ve salya problemleri olabilir.