Kedimi Bugün Kısırlaştırdım. Çok Zayıflamış Ve Hiçbir Şey Yemiyor. Ne Yapmalıyım?

Kediyi veterinerden aldıktan 6-7 saat sonra yemek yedirebileceğimi söylediler ama hiçbir şey yemiyor. Kedim dişi. Vitamin verdim kendine gelsin diye. Ama 5 dk sonra kustu. Durmadan kusuyor. Bir şeyler yemesi için ne yapmalıyım? Hiç iştahı yok normal mi?

6 CEVAP

zynpgngrn

Evet 3 4 gün iştahsız olmaları normalmiş benim kedimde öyleydi

Goksu95

Evet çok normal. İstifa ediyor bazen yürüyemediği için garip bir ses çıkrtıyor tuvaleti geldiği için alt açmada bulundurun ama hareketlerinde sorun yoksa daha iyi . Ruh hali biraz garip olabilir halsizlikten bazı ani hareket yapıp durulabilir. Bişey yemesine zorlamayın midesinden kaynaklı istemiyor zaten bol bol su içsin istifa ederek daha çabuk kendine gelecek. Kendini Şti gibi hissettiğinde yemek ister içiniz rahat olsun

Goksu95

Ve büyük bir ihtimal narkoz baya ağır gelmiş çok sık kusuyorsa. Veterinerine yine belirtin derim aynı şiddette devam ederse . Çok geçmiş olsun

Derdedermanim

Siz su verin vitaminle karıştırıp çok az arada bir yeter.

zhrsntrkl

Merhabalar,3-4 gün sonra kendine gelecektir şimdilik su içiyorsa yeter..

Çook teşekkürler. Bugün biraz daha iyi veterinerin tavsiye ettiği vitaminli bir yaş mama aldım. Beslenmesi biraz daha normale döndü. Umarım hızlıca iyileşir :)