Kopegim O Malum Donememi Girdi ?

tmertt95

Enerjisi falan yerinde ama biraz oynadiktan sonra koseye cekilip masum masum bakiyor biseyi var sanıyorum (5 Aylık dişi ). Acaba o donememi girdi ? Birde 2 gundur buyuk tovaletini yaparken biseydenmi korkuyor anlamadim aglayarak tovaleti bitmeden kaçıyor

7 CEVAP

Derdedermanim

Sert mi davrandınız tuvaletini eve yaptığında çok mu tepki gösterdiniz ? kabızlık olabilirmi? o döneme :) senede iki kez girerler zaten belli olur çok yalanır illa bir izi olur.

tmertt95

Yalanıyor sürekli ya boyle oynuyo zipliyo sonra birden melankolik takiliyo anlamiyorum

Derdedermanim

Mert bende seni anlamıyorum be kardeşim :)
yani sabit bir yeri yalıyorsa anladın sen onu muhtemeldir senede iki kez olur sorun olucak bir durum değil.Hayvana sert yapma mert sakın o insan gibi davranamaz hem cinsleri gibi davranır merak eder yılışır havlar kafasına estiğini yapar robot değil konuşmuştuk bunmları biz sahiplendirmekten vazgeçtiğinede sevindim.Hayvanı biraz kendi, haline bırak baskıcı olma çokta eğitiyim derken ne tutucusun :)

tmertt95

Sorma ya biraz aceleci davraniyoruz

tmertt95

Bide üstüne cok dusuyoruz sanirim ondan bu kadar cok soru soruyoz

Derdedermanim

ergen çocuğu nasıl çözücem diye uğraşan baba modeli gibisin ama dahada bunaltıyorsun bence söyliyim tinere başlar.

tmertt95