Kedimin Patisi Kapıya Sıkıştı

aoeo10

yaklaşık 15 dakika önce kedimin patisi kapıya sıkıştı ve yüksek sesle bağırdı şimdi patisine basamıyor patisine iyi gelecek bir öneriniz var mı?

3 CEVAP

Goksu95

Bizimkide tırnağını öyle yapmıştı. Anlaşılan baya bir incinmiş çok bişey yaptırmak istemeyebilir acıyorsa tutturmayabilir. Kendisi sürekli yalamak ister canı acıdığı için. Siz veterine durumu belirtin derim. Patisine iyi gelecek bişey pek sanmıyorum .Bence gerekli tanıyı veteriner yapması gerekir. Çok geçmiş olsun

Derdedermanim

Evde kedi olduğuna ev halkı kednini alıştırmalı gece kalksam bile karanlıkta temkinli yürüyorum es kaza ezerim diye dikkat etsin herkes.Kırılmış ezilmiş olabilir ufacık patisi var insan kuvveti ile kıyaslanırsa zarar görmesi normal düzelir gibi olmazsa vet yolu görünür size.

Derdedermanim

Birde bu tür dikkatsizlikler olmasın derseniz bişr tasma ve boynuna zil asın yürürken koşarken zil sesinden onun nerde olduğunu anlarsınız kazada olmaz benim bir kedimde çok hareketli boynunda 3 zil var zillinin :D