Kedim Kızgınlık Sesi Çıkartıyor

Pnck41

Kedim daha önce kizginliga girdi ama 3 aydır girmedi ve şu an kizginlik sesi çıkartıyor ama poposunu kaldırmıyor ve önceki kızgınlığı gibi hareketler yapmıyor sizce kedim neden miyavliyir

7 CEVAP

Derdedermanim

Bunu burdan bilmek çok mümkün değil;sadece tahminen kızgınlığının ilk günleri olabilir zaman geçtikçe diğer belirtiler çıkacaktır.

Pnck41

Bugün de sırtına dokundum sırtına dokununca kızgınlık sesi çıkartıyor bir yandan üzülüyorum acaba kisirlastirmadim diye kötü birşey oldu diye düşünüyorum

Derdedermanim

dişi kedi muhtemelen daha durun bu iyi günleriniz bir kaç gün sonra uykuya hasret yine yazarsınız :)

ramazanarslan

Bence bir an önce kısırlaştırın. Size de çocuğa da eziyet bu durum.

Muzeyyennb

Ya eş bulacaksınız ya da kisirlastirma.. Baska caresi yok :)

Pnck41

Para verinde kisirlstiriyim

AyseBerraAydin

@Pnck41 Bunu nasıl söylersiniz? Kediniz fiziksel olmasa da acı çekiyor siz de onun miyavlamaları yüzünden uyuyamıyorsunuz. Yavrucağıza yazık. İstanbul'da oturuyorsunuz. Fatihte bir veteriner varmış araştırın. 180 tl civarı bir şeye yapıyormuş belediyenin. Bir ona bakın. Ama lütfen kediye daha fazla acı çektirmeyin :(