Engelli Kediye Yuva Bulamama Sorununu Nasıl Aşacağım?

serbetkedisi

Herkese merhaba;
18 gün önce sokakta bulduğum, bir gözünü kaybettiğmiz, sarılık şüphesi devam eden kediye yuva ilanı açtım, tedavisi bitince işimden dolayı vakit ayıramayacağım için yuvası hazır olsun istedim ama bırakın yuva bulmayı insanlar bakmadı bile ilana, paylaşmadı bile. sokağa salmak istemiyorum, çevrenizde engelli kedi sahiplenmek isteyen kimse yok mu*?

1 CEVAP

Derdedermanim

engelli hayvanları gerçek manada hayvansever insanlar sahiplenişr ancak...