Acill

Tikih

Kedim 4 aylık çok fazla ısırıyor . Hatta bazen dişini geçiriyor. Neden yapıyor bilmiyorum ama cidden çok acıtıyor. Bizi ısırdığı zaman oyuncağına yöneltiyoruz. Birkaç dakika oyuncağıyla oynuyor sonra gelip tekrar ısırıyor. Özellikle yabancı insanlara daha bi sert davranıyor.oyun için mi yapıyor. Bazen küçük çoçukları çok kötü çiziyo ne önerirsiniz

3 CEVAP

Scot

Benim kedimde oyun oynarken bazen atlayip isiriyor hemen aglar gibi yapiyorum.ah ahhh diyorum bu sefer isirmayi birakip yalamaya basliyor.

ramazanarslan

Hem oyun hem de diş değiştirme Zaman'ı muhtemelen oldukça kaşıntı yapıyor. Zamanla hafifleşecektir.

Scot

Elinizle oyun oynatmayın hiç.ponpon topları alın onlarla oynasın.el oyunu yapınca alılıyorlar