Yavru Kedimin Gözleri Akıyor Ve Kapanıyor.

atak_mhmt

İnternette borik asit iyi gelir deniyor doğru mu?

9 CEVAP

Derdedermanim

serum fizyolojik kullanın çok ucuz ama evdeki çay en kolayı kedinizin ırkı iran değilse geçiçi bir durumdur telaş yapmayın benim kedim iran sürekli akıyor gözleri.

atak_mhmt

Borik asidin kediye bir zararı olur mu peki?

Enfeksiyon kapmıştır.antibiyotikli göz damlası işi bir günde çözer.siz iki gün kullanın

Scot

Gentogit hemen geçirmişti mikrobu.çaylada sildim sürekli.eczanelerde bulabilirsiniz vet.sorun önerirse.

Derdedermanim

zararı olmaz.genta damlada alabilirsiniz.

Eliflal245

Aynı durum benim kedimede olmuştu veterine ılık saf su ile temizlemem gerektiğini söylemişti

Bir veterinere götürünce bence ne olu ne olmaz

ebrar_aykut

Doktor

Elifmuzeyyen

Bizim yeni doğan yavru kedilerimizde de var bu sorun oncekilerde de. Exocin goz damlasi alin saglik ocaginda aile hekimine yazdirinca fark cikmiyor normalde de 12 tl cok pahali da degil. Bir de tobrased goz kremi veya terramycn goz kremi kullanin veteriner önerdi iciniz rahat bir sekilde kullanabilirsiniz. Gentagut goz damlasini veteriner onermiyor kullanmayin