Kedim Soğuk Zeminlerde Uyuyor Ve Hasta Oluyor

ebruoglll

chincila cinsi kedimi her sabah lavabonun içinde uyurken buluyorum önceleri yanımızda uyurdu şuan 7 aylık ve artık daha soğuk yerlerde uyumayı tercih ediyo havalar çok sıcak bundan kaynaklı ancak böbrek rahatsızlığı yaşamasından çok korkuyorum nasıl bi çözüm bulabilirim şimdiden teşekkürler.

7 CEVAP

ebruoglll

mamasını hiç değiştirmedik bu zamana kadar yaş mamayı da çok sık vermiyoruz veteriner bize soğuk taşa yattığı için olabilir dedi ilaçlarını da düzenli verdik iyileşti çok şükür

Derdedermanim

olabilirleri bitmiyor zaten vetlerin doktorlarda aynı bir teshis tam koyamıyorlarsa bu olabilir şu olabilir ihtimal dairesi geniş tabi bir şey olabilir ama olmayadabilir buzdolabından bir şey vermeyin yazın evde üşümez çok saçma!

Derdedermanim

Birşey olmaz gayet doğal bir şey beton soğuk değilki yazda hiç bir şey olmaz.

Derdedermanim

Ama lavabo hijyenik değil .

ebruoglll

ama ishal oldu bu yüzden ilaç kullandık iyileşti ama endişeleniyorum

Derdedermanim

Bu yüzden olduğu ne malum her kedi ishal olabilir azıcık evden bir şey versenizde ishal olur yaşmamadanda olabilir maması değişirsede olabilir...

Ahmedoo

benim arkasaın kedıside oyleydi hıc bır sıkıntı olmadı