Kediyi Bir Süre Balkonda Beslemek

selveroglum

Annem 10 günlüğüne yaşadığım yere geldi ve kediden çok korkuyor , huylanıyor. Kedim annemin bacağına atlıyor. Balkona kapatmak zorunda kaldım. Arada çıkıp oynuyorum kedime bir şey olur mu? kum paketi balkodaydı onu dökmüş hiç dökmemişti psikolojisi mi bozuldu acaba napıcamm

5 CEVAP

Derdedermanim

Balkonun kapalı olduğunu tahmin ediyorum; kapalı ise bile çok sıcak oluyorsa tehlikeli ayrıca odamı yok evde başka neden odaya koymuyorsunuz ki?

AyseBerraAydin

İçeri annenizin olmadığı bir odaya alın bizim kedi şu anda da dahil balkonda yaşıyor ama küçük olduğundan kısmına alışsın diye oraya koyduk ama zaten cam balkon oda gibi. Sizin kediniz alışmamışsa hele hele balkon açıksa böyle birşey yapmayın kesinlikle bizim kedi sadece balkonda uyuyor ve tuvaleti orada geri kalan tüm gün evde eğer oraya kilitlersek gün içinde ağlıyor hep. Kedi evde dolaşmaya alışmışsa kötü hissetmiş olabilir içeri almaya çalışın bence

selveroglum

ev 1+1 o yuzden odam yok:( giriş katındayım balkon geniş bi sürü pencere var açıyorum onları. sineklik olduğu için dışarı çıkmıyor. genelde balkonda uyuyor. kumu da balkonda. umarım bişi olmazz yaa annemin düşüncesini değiştiremedin hayvan fobisi varr

AyseBerraAydin

kısmına:kumuna

Derdedermanim

ozaman olur vicdan yapmayın.